Wyślij zapytanie
wspolpraca@inshe.pl
Moja lokalizacja
Poznań
Zadzwoń
575 138 083
Godziny pracy
9:00 - 18:00

O mnie

Nazywam się Patrycja Strzęciwilk, mieszkam w Poznaniu i tu również pracuję. Od ponad roku zajmuję się własnym biznesem. Prowadzę swoje sklepy internetowe z rękodziełem oraz działam w internecie. Cały czas zmagam się z przeciwnościami związanymi z prowadzeniem własnej firmy, a swoje doświadczenie postanowiłam udostępnić poprzez pracę jako Wirtualna Asystentka. Na początku zaczęłam od bloga, w którym opisuje najważniejsze zagadnienia związane z prowadzeniem sprzedaży rękodzieła Inshe.pl. Znajdują się tam również tematy związane z zakupem mieszkania, remontami i wiele tematów lifestyle. Osobiście kocham styl retro, lata 60. i 90.

Swoje doświadczenie w internecie zaczęłam od pracy w marketingu afiliacyjnym, zakładaniu i prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu prostych grafik. W pracy przy portalu ślubnym moja wiedza wzbogaciła się o tworzenie tekstów w oparciu o różną tematykę. Na codzień piszę teksty do różnych serwisów internetowych, dlatego potrafię stworzyć publikację na większość tematów.

Dodatkowo każdego dnia zdobywam nowe doświadczenie w marketingu, tworzeniu stron internetowych czy copywritingu. Dzięki systematyczności, zaangażowaniu w pracę poszerzam swoją wiedzę i mogę współpracować z Państwem niezależnie od branży. Zaczęłam również współpracować z różnymi ekspertami, aby zagwarantować pełną gamę usług. Chcę się rozwijać, dzięki temu będę mogła pomóc rozwinąć się Wam!