Narzędzia dla Wirtualnej Asystentki. Niezbędne programy, które warto znać

Narzędzia Wirtualnej Asystentki

Kilka słów o narzędziach i programach! Każdy zawód cechuje się innymi umiejętnościami, więc także Wirtualna Asystentka ma swoje odpowiednie cechy – a dokładnie odpowiednie narzędzia, którymi się posługuje. Dziś zrobiłam lis†ę niezbędnych narzędzi dla Wirtualnej Asystentki, oraz takich, bez których ja nie mogłabym pracować. Oczywiście są różne zlecania i każda z nas ma swoją niszę, w której mogą być przydatne inne programy, jednak większość zleceń, zadań bazuje na programach, które właśnie tu znajdziesz. Jeżeli masz program, bez którego nie wyobrażasz sobie pracy to daj znać w komentarzu.

Narzędzia dla Wirtualnej Asystentki

Są programy, o których nawet nie będę wspominać bo to jest mus! Mówię tu o wszystkich narzędziach typu Word, Excel. Jeżeli nie masz na swoim komputerze tych programów, możesz korzystać z nich online w Dysku Google. Dodatkowo jest wiele ciekawych narzędzi, które warto poznać nie tylko do pracy jako Wirtualna Asystentka, ale również pomogą Ci w każdej pracy biurowej a może nawet w Twoim własnym biznesie.

Specjalnie dla Ciebie stworzyłam E-book, w którym umieściłam listę narzędzi, których sama używam każdego dnia. Ten PDF jest DARMOWY, aby go otrzymać wystarczy zapisać się do mojej społeczności, z której w każdym możesz się wypisać.

W moich wiadomościach otrzymasz wiele podpowiedzi, jak działać we własnym biznesie, jak pracować jako Wirtualna Asystentka oraz poznasz tajniki, jak pogodzić pracę w kilku branżach na raz i do tego nie zwariować!


.