FAQ

Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak.

Czy będę Twoim jedynym klientem?

W zależności od wybranego pakietu poświęcam swój czas pracy. Jeżeli potrzebujesz mojej pracy na cały etat poświęcę go Tobie, jednak przy mniejszym pakiecie, współpracuję z kilkoma klientami.

Skąd będę widzieć ile czasu pracujesz nad moimi zadaniami?

Każdą osobę traktuję poważnie i cenię sobie szczerość. Swoją pracę i wszelkie zadania monitoruję w narzędziu Toggl. Przesyłam raporty zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami.

Co w sytuacji, kiedy skończy się mój pakiet a będę miał jeszcze zadania?

Układam sobie plan działania na każdy tydzień wraz z Twoimi zadaniami, jednak w sytuacjach awaryjnych mogę go zmienić. Spokojnie będę mogła wygospodarować dodatkowy czas dla Ciebie, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Czy istnieje możliwość zlecenia konkretnego zadania, pomijając pakiet godzinowy?

Oczywiście. Wiem o tym, że niektóre zadania nie da się przeliczyć na godziny, dlatego jest to ustalane indywidualne. Cena dotyczy wtedy efektu a nie poświęconego czasu.

Jak wygląda płatność?

Płatność za pakiety odbywa się z góry po ustalonych formalnościach współpracy. Pozawala mi to ustalić harmonogram na najbliższy miesiąc.

Kiedy jesteś dostępna, kiedy mogę się z Tobą skontaktować?

Jestem dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00, właśnie w tym czasie możesz skontaktować się ze mną telefonicznie i mailowo.